Garáže s akrylovým nátěrem

Garáž s akrylovým povlakem je jedním ze základních výrobků nabízených firmou CGT. Konstrukce garáže je ve standardu, obdobně jako u zinkované garáže, vyroben z úhelníků a U profilů tvarovaných za studena o průřezu 25 až 45 mm a tloušťce 2 mm. U standardních řešení používáme také vyztužení střechy, dveří a vrat z uzavřených profilů stanovených průřezů. Konstrukce je natřena základní barvou Malcor A hnědé barvy.

Ke skeletu jsou připevněny panely z trapézového T-7 plechu opatřeného akrylovým povlakem zvolené barvy. Naše nabídka zahrnuje trvale cca 16 barev plechů s akrylovým povlakem, které lze libovolně kombinovat. Vstupní vizualizaci garáže s požadovanými odstíny plechu si můžete prohlédnout v našem konfigurátoru. Kombinování více barev na různých částech garáže (střecha, vrata, stěny, dveře, kování) nemá vliv na její cenu.

Skelet střechy je proveden z nosníků z uzavřených profilů 30 × 50 mm nebo 40 × 60 mm. Pro oplechování střechy používáme trapézový plech T-14.

Volitelně lze také konstrukci garáže provést celou z uzavřených profilů 30 × 40 mm a 30 × 30 mm, oplechování pak z plechu s akrylovým povlakem ve 14 barvách RAL nebo plechu imitujícího dřevo. Nová výrobková řada PREMIUM zahrnuje právě toto provedení, a dále nýty v barvě RAL dle barvy plechu a klempířské detaily rohů. Tato řada je určena pro náročnější zákazníky.

Garáže s akrylovým povlakem