Garážová vrata

Garážová vrata jsou důležitým prvkem všech garáží. Vrata by měla být odolná a také by se měla snadno ovládat.

V naší nabídce naleznete garážová vrata na míru. Vyrábíme výklopná i dvoukřídlá vrata.

Před samotným nákupem je třeba se zamyslet nad tím, jaký typ vrat bude pro vás nejvhodnější.

Dvoukřídlá vrata otevírající se vně se doporučují především v situaci, kdy v garáži není prostor pro montáž vodících kolejnic, a také u velmi malé výšky vjezdu, jelikož tato vrata jí dále nesnižují.

Výklopná vrata jsou oproti tomu mnohem pohodlnější při používání a osvědčují se zejména v situacích, kdy kolem garáže není dostatek místa.

 

Jako VÝROBCE jsme vám schopni dodat vrata atypických rozměrů.

Výklopná vrata (tzv. zvedací vrata)

Výklopná vrata, která vyrábíme, se vyznačují snadnou obsluhou a bezpečností. Jsou také stabilní a odolná a pružiny, které jsou v nich namontovány, zajišťují jejich pohodlné a snadné otevírání i zavírání. Všechna výklopná vrata mají zámek s klikou.

 

Dvoukřídlá vrata (tzv. otvíravá do stran)

Vrata tohoto typu jsou zpravidla členěna na dvě stejná křídla. Křídla je možné také provést v asymetrických rozměrech. Dvoukřídlá vrata nacházejí uplatnění zejména u vysokých otvorů, které se vyskytují u skladovacích či hospodářských objektů a hal. Na levém křídle je závora pro zajištění, zatímco pravé křídlo je vybaveno zámkem s klikou.

 

 

Naše firma vyrábí výklopná i dvoukřídlá vrata:

- nezateplená, s oplechováním,

- zateplená, kde mezi plechem a PVC panelem je polystyrén

 

Na zakázku vyrábíme výklopná vrata s brankou sloužící pro vstup do garáže, aniž by bylo nutné otevírat vrata.

 

Dveře

Zabýváme se také výrobou dveří. Plechová vrátka se vyznačují velkou odolností a stabilitou. Vrata tohoto typu se používají zejména jako vstup do garáží, kotelen, sklepů, skladů a ostatních technických prostor. Naše plechové dveře jsou oblíbené zejména díky opravdu výhodné ceně ve srovnání s vrátky, které jsou k dostání v obchodech. Nejčastěji si zákazníci objednávají plechové dveře v barvě zlatý dub nebo ořech, které svou strukturou imitují dřevo.

 

 

Konstrukční řešení vrat

Naše vrata jsou provedena plně z uzavřených zinkovaných profilů, což zajišťuje jejich mimořádnou odolnost. Křídlo vrat je vyrobeno z profilů 30 × 40 mm, 30 × 30 mm, 20 × 30 mm, a zárubeň z profilů 40 × 60 mm, 50 × 60 mm. Ke konstrukci je připevněn trapézový plech T7 nýty v barvě plechu. Našim zákazníkům nabízíme také vrata zateplená. Vrata tohoto typu jsou dále vybavena těsnicími prvky. Z vnitřní strany jsou namontovány PVC panely bílé barvy, mezi těmito panely a plechem je polystyrén, který představuje dodatečnou izolaci garáže.

 

 

Vrata v odstínu RAL

Vyrobíme pro vás vrata v odstínu RAL, který si vyberete. Mezi dostupnými odstíny jsou:

písková 1002,

hnědá 8017,

grafitová 7024,

světle hnědá 8004,

zelená 6020,

vínová 3005,

červená 3011,

bílá 9010,

stříbrná 9006

 

NOVINKA!!!

 

V naší nabídce naleznete také úplnou novinku. Plech imitující dřevo. Vrata vyrobena z plechu s imitací dřeva lze dokonale sladit s okenními prvky. Naše nabídka trvale zahrnje 2 barvy plechu s imitací dřeva, a to:

  • zlatý dub,
  • ořech.

 

MĚŘENÍ

Před objednáním vrat nebo dveří je nutné otvor, kde má být výrobek namontován, důkladně proměřit. Je třeba změřit šířku a výšku otvoru. Na základě přesných parametrů vám náš poradce bude schopen připravit nabídku.

 

MONTÁŽ

Naše firma vám vrata dopraví na místo a pak je namontuje do připraveného stavebního otvoru a zajistí je pomocí hmoždinek. Po namontování vrat do zdi je zákazník povinen ve vlastní režii provést utěsnění montážní pěnou.

 

Naše vrata jsou velmi oblíbená. Jejich mimořádnou předností je stabilita a odolnost, díky čemuž slouží našim zákazníkům po mnoho let.