O nás, aneb jak si vybrat solidní firmu?

Při hledání dodavatele, který Vám dodá plechovou garáž dle Vašeho požadavku, je vhodné si před podepsáním objednávky ověřit několik informací...

1. Získejte o dané firmě informace – nejjednodušší způsob je, když napíšete její název do googlu a prohlédnete si, co se o ní píše. Čím více, tím lépe. Pokud najdeme registrační a kontaktní údaje, je dobré si je ověřit na stránkách Centrální evidence a informací o podnikajících subjektech na adrese: www.ceidg.gov.pl. Na těchto stránkách lze najít informace o majiteli, adresu firmy a datum jejího vzniku. Například naší firmu lze identifikovat uvedením do formuláře DIČ veřejné společnosti, jelikož pod takovou formou podnikáme. Pokud si prohlížíte web jakékoliv firmy, která neuvádí adresu, ale pouze telefonní číslo a/nebo e-mailovou adresu, pak je to přinejmenším podezřelé.

2. Ověřte si názory na firmu – Pro firmy, které nabízejí své výrobky na aukčních portálech, takových jako např. www.allegro.pl, je nejjednodušším způsobem nalezení nabídky nebo karty uživatele a ověření názoru uvedených kupujícími. Je to nejvíce směrodatný způsob hodnocení.

3. Ověřte si formy komunikace se zákazníkem – každá respektovaná firma by měla mít stálou kancelář pro styk se zákazníky nacházející se v sídle firmy, kde, kromě osobního objednávání, je také možno kontaktovat zákazníka vzdáleně, tj. např. odeslat nebo přijmout fax, skenovat a zasílat nákresy nebo nabídky e-mailem. Naše ostražitost by měla vzrůst, když firma nabízející své služby nemá pevnou linku nebo fax nebo není schopna potvrdit objednávku nákresem, nebo v provozní době nikdo nezvedá telefon. Dobrým zvykem každého prodejce by mělo být také zpětné volání na nepřijaté hovory.


 

Přečtěte si také:

  • Jakou garáž si mám vybrat? Zděnou, dřevěnou nebo plechovou?

  • Jaká vrata budou pro moji garáž nejlepší? – jaká je optimální volba.

  • Budou pod garáž stačit 4 dlaždice, nebo musím udělat potěr?!

  • Jaké máme použít kotvení? – jak ukotvit garáž k podkladu

  • "Já si ji natřu později ", co je tedy lepší – zinkovaný nebo akrylátový plech?

  • Jakým způsobem máme garáž zateplit?

  • Jak si vybrat garáž tak, abychom později nelitovali?

  • O nás, aneb jak si vybrat solidní firmu?