Plechové garáže

Plechové garáže se hodí doslova všude.

Rozsah jejich použití je velmi široký. Důležité je, že nemusí sloužit pouze ke garážování auta. Stavby tohoto typu můžeme umístit u rodinného či bytového domu, kde je obvykle velmi málo místa.

Navíc jejich případná demontáž a zpětná montáž je mimořádně jednoduchá a garáž se tak může stěhovat spolu s námi.

Naše firma vám nabízí mimořádně široké spektrum plechových garáží, které se různí nejen rozměry, ale také použitými materiály, tvarem nebo vzhledem. Toto je důvod, proč zákazníci velmi kladně hodnotí spolupráci s naší firmou, jelikož jsme schopni splnit všechna jejich očekávání týkající se plechové garáže, která se má na jejich pozemku objevit. Rádi si vyslechneme názory zájemců o koupi garáže tohoto typu a vždy se snažíme navrhnout garáž, která bude odpovídat jak parametry, tak i cenou.

 

Naše nabídka zahrnuje samozřejmě i typizované garáže se stanovenými rozměry. Jedná se o ideální řešení pro zákazníky, kteří mají zájem o jednoduché řešení dostupné ihned. Kromě toho vám můžeme nabídnout poněkud méně typizované výrobky vyznačující se velkou praktičností. Jedná se například o plechové garáže s přístřeškem, pod kterým můžete složit dříví, zaparkovat druhé auto nebo jej využít pro uschování nářadí či jako zahradní altán.

 

 

 

 

Zájem zákazníků s vysokými nároky jistě vzbudí naše garáže premium. Tyto garáže jsou vyrobeny z uzavřených profilů a plechu s akrylovým povlakem, což zaručuje jejich vysokou odolnost a funkčnost. Kromě toho jsou také mimořádně hezké a velmi dobře vypadají na každém místě.

 

 

 

Prohlédněte si nabídku plechových garáží naší firmy, určitě budete spokojeni. Snažíme se nabídnout vám řešení, které hledáte.